Šī lapa ar visu savu raibo saturu patiesība ir daļiņa manas dvēseles, manas pasaules...Tās ir lietas un izpausmes, kas mani uzrunā, iedvesmo, ielīksmo, dāvā prieku un nodrošina aizraujošu veidu kā padarīt gan citu, gan manis pašas dzīvi skaistāku!

 

Esmu mācījusies zīmēt, gleznot, modelēt, dziedāt, nedaudz dejot, Londonā mācījos dizaina noslēpumus un izdzīvošanas mākslu! Bet tas viss, būdams absolūti neatņemama manas personības pilnveidošanās daļa, savā ziņā ir arī pupu mizas, jo tas, kas patiesi ir svarīgi, ir tas, kas iekšā...kas neizskaidrojami izraisa mīlestību pret manu darbu un sadarbību ar JUMS, brīnišķīgie cilvēki!

 

Es esmu cilvēks, kas vērsts uz sadarbību, kopīgās vīzijas realizāciju, pat, ja tā ir tikai aptuvena nojausma par vēlamo!

 

Es fotogrāfēju, veidoju grafisko dizainu dažādām platformām, labprāt iesaistos ordināru un neordināru projektu izsapņošanā, organizēšanā, veidošanā, plānošanā!

Galvenais, lai gan JUMS, gan MAN sirds iekšā tajā, kas darāms!

My understanding of design, creativity and beauty is not set in a frame of any artistic styles or tendencies. I am happy to see and bring to the surface the ordinary as well as the extraordinary. Given my background in fashion and love for the world of fantasy, creation, illusions and changing characters, photography has a special place in my heart, especially the creative and artistic kind.

DSC_6889.jpg

Par projektiem, idejām un izcenojumiem lūdzu sazināties ar mani personīgi, rakstot uz / 

For more information about projects, ideas and

pricing, please contact me at:

bydaina@gmail.com

Klienti un sadarbības partneri / Cliens&Collaborations