Zemāk minētās cenas ir norādītas, lai palīdzētu Jums plānot sava projekta / idejas realizāciju un izmakasas!

Bet es vienmēr priecājos satikt jaunus klientus un atrast jaunus kontaktus, tādēļ iedrošinu Jūs nenobīties un rakstīt, ja patiesi vēlaties ar mani sastrādāties! Varbūt tomēr sanāks sastrādāties.. ;)

Pasākumu fotogrāfēšana

Ja Jums tuvojas apaļa jubileja, vecmeitu/vecpuišu ballīte, bērna dzimšanas diena, izlaidums vai kāds cits pasākums, kuru vēlaties iemūžināt, tad šī sadaļa atbild tieši par šāda tipa foto pakalpojumiem.

Mana prakse ir ne tikai pasākuma perifērā imūžināšana, bet, ja tas ir adekvāti un vēlami, tad arī sadarbība/komunikācija ar klientu, viesiem. Es pārleicinos, ka cilvēki jūtas ērti fotogrāfējoties, palīdzu atbrīvoties un neuztraukties par rezultātu. Otra mana "firmas zīme" ir pēcapstrāde, ko veicu pēc katras foto sesijas un pārliecinos, ka bildes un to estētika lieliski pauž notikuma atmosfēru un palīdz jo spilgtāk atsaukt atmiņā piedzīvotās emocijas!

 

Cena: 50€/h*

 

*Summu veido fotogrāfējot pavadīto stundu skaits. Cenā iekļauta bilžu atlase un pēcapstrādē pavadītais laiks, kas ir ~3h uz katru 1 fotogrāfēšanas stundu.

Individuālās fotosesijas

Ja Tev ir ajadzība pēc promo bildēm kā jaunai skatuves sejai, esi modele/is un meklē portfolio fotogrāfu, gribi piesaistīt kādu radošu prātu ar iemaņām tēla radīšanā un vides izveidē savam projektam, vai vienkārši gribi ko interesantu savai bilžu kolekcijai, tad šī ir īstā vieta un īstais laiks to realizēt kopā ar mani! :)

 

Mani aizrauj ne tikai dokumentālā tipa fotogrāfija, bet arī radošā, modes, mākslas fotogrāfija. Es jau vairāk kā 8 gadus nodarbojos ar kreatīvo portretu fotogrāfiju, kas var būt gan body art, gaismas, materiālu spēle studijā, gan extrēms piedzīvojums purvā, mežā vai kādā citā neordinārā vidē. Savā praksē pārsvarā pati 

 

Cena: 50 - 150€/h*

 

*Summu veido fotogrāfējot pavadīto stundu skaits. Cenā iekļauta bilžu atlase un pēcapstrādē pavadītais laiks, kas ir ~3h uz katru 1 fotogrāfēšanas stundu. Cena atkarīga no sesijas specifikas, sarežģītības pakāpes, lokācijas, nepieciešamo materiālu sagādes un pēcapstrādes vajadzībām. 100€/h būtu tikai tādā gadījumā, ja darbam ir izteikti komerciāls mērķis un/ vai tas iekļauj padziļinātas photoshop manipulācijas (fona griešana un maiņa, fashion airbrushing, jaunu elementu montāža utml.)

Kāzu fotogrāfēšana

Lai gan kāzas visnotaļ ir pasākums, tās ir krietni sarežģītākas nekā vairums cita tipa pasākumi, tādēļ protams tās izdalu atsevišķi. Man vienmēr ir liels gods un prieks piedalīties un iemūžināt šos unikālos brīžus un man ir svarīgi pārliecināties, ka arī jaunais pāris jūtas labi, atbrīvoti un priecīgi šajā dienā!

Sudraba komplekts 300€*

Fotografrāfēšanas laiks līdz 4h - pēc Jūsu izvēles, bet visdrīzāk ceremonija un kopbildes ar viesiem, pāra sesija.

 

Katra papildus stunda +80€

 

Zelta komplekts 500€*

Fotografrāfēšanas laiks līdz 10h - visdrīzāk tas iekļauj laiku līdz plkst. 00:30, lai bildēs ietilptu arī mičošana un kūkas dalīšana. Tad jārēķinās, ka fotogrāfēšanu sākam ar izpirkšanas brīdi vai pašas ceremonijas brīdi.

Katra papildus stunda +80€

Platīna komplekts 700€*

Fotografrāfēšanas laiks līdz 18h. Šajā komplektā varam paspēt visu - no pirmajiem gatavošanās mirkļiem līdz mičošanai! Tipiska pilnā kāzu diena ir 16h gara, tātad šajā komplektā varēsiet būt droši, ka, ja ballīte sit augstu vilni un gribas vēl kādas jautras bildes pēc pusnakts uzņemt, tad to es varēšu parūpēties!

Šajā komplektā ietilpst arī personalizētas fotogrāmatas izveide un izdruka līdz 32lpp. 

Katra papildus stunda +80€

 

*Summu veido fotogrāfējot pavadīto stundu skaits(no 6-14h). Cenā iekļauta bilžu atlase un pēcapstrādē pavadītais laiks(kas ir ~3h uz katru 1 fotogrāfēšanas stundu), ceļa izmaksas, ja tādas ir u.c. kāzu organizēšanas specifikas .

Please reload