top of page

PRIVĀTĀS FOTOSESIJAS

Fotosesijas laiks: 1-2h

Šis ir pirmais līmenis manai  mīļākajai foto kategorijai. Šī kategorija Tev būs piemērota, ja vēlies atsvaidzināt profila attēlu sociālajos tīklos, gribi jaunas, foršas bildes sadzīviskā stilā un Tev nav svarīga augstākā līmeņa pēcapstrāde, retušs, nestandarta tēls vai nestandarta lokācijas.


Tas ir lielisks variants brīvā stila fotosesijai, kuru vēlies veikt mājās, pilsētvidē, kādā parkā/botāniskajā dārzā vai citur.

Sākot no:

€100

Uzzināt vairāk

RADOŠĀS FOTOSESIJAS

Fotosesijas laiks: 4-12h

​Šī ir viena no manām mīļākajām foto kategorijām. Šeit es varu izpausties un ar iedvesmu strādāt kā māksliniece un Tu, mana kliente, vari izbaudīt sev īpašu un aizraujošu piedzīvojumu!

Sākot ar iztēlošanos, plānošanu un sapņošanu, līdz radošajai fotosesijas dienai, kurā es un visi iesaistītie Tevi apčubināsim, saposīsim un parūpēsimies par Tava skaistuma mirdzumu un galvenais emocionālo pacilātību. Un, protams, beigās - gala rezultāts - iespēja šo pieredzi atsaukt atmiņā uz visu mūžu!

Sākot no:

€250

Uzzināt vairāk

REKLĀMAS FOTO

Fotogrāfēšanas laiks: pēc vienošanās

Es mīlu radīt iedvesmojošu, uzrunājošu un spēcīgu attēlu, kas pauž ideju un raisa interesi. Tas ir īpašs piedzīvojums un viens no radoši izaicinošākajiem un interesantākajiem uzdevumiem fotogrāfa dzīvē.

Pateicoties ilgstošai sadarbībai ar Dailes teātri, man ar šo kategoriju ir īpašas attiecības - es vienmērpriecājos par iespēju sadarboties ar citiem radošiem cilvēkiem un kopīgi izveidot unikālu notikuma "portretu".

Sākot no:

€150

Uzzināt vairāk

ĢIMENES UN DRAUGU FOTOSESIJAS

Fotogrāfēšanas laiks: pēc vienošanās

Ģimene un draugi ir mūsu mīļākie, tuvākie un svarīgākie cilvēki. Ir svarīgi justies priecīgi un ērti kopā arī svētkos, kad pa vidu visam "šiverē" fotagrāfa vērīgā acs.

 

Es garantēju priecīgu noskaņojumu, produktīvu sadarbību un drošības sajūtu, ka, lai kas notiktu, lai kādi apstākļi iegadītos ceļā, Jūs saņemsiet no sirds radītas, ar aizrautību noķertas un samīļotas bildes, kas atainos Jūsu īpašās attiecības un skaistumu gan kopā, gan individuāli!

Sākot no:

€65/h

Uzzināt vairāk

KĀZU FOTO

Fotogrāfēšanas laiks: 4-12h

Kāzu foto ir īpaša kategorija, kas dod iespēju būt klāt caurcaurēm skaistā dienā, pilnā ar skaistām emocijām, cilvēkiem, vietām un notikumiem...

Mana prioritāte ir iemūžināt šo Jūsu īpašo un skaisto dienu, kā arī vienkārši palīdzēt tai ritēt tik raiti, pozitīvi, atraktīvi, romantiski un viegli, cik iespējams. Es vienmēr centīšos būt īstajā vietā, īstajā laikā, un nebūt "pa kājām" neīstajā ;).

Sākot no:

€350

Uzzināt vairāk

PASĀKUMU FOTO

Fotogrāfēšanas laiks: pēc vienošanās

Sākot ar izrāžu foto, kuru var pielīdzināt intesitātei, kas ir sastopama sporta foto nozarē, līdz konferencēm, izstādēm, uzņēmumu ballēm u.c. Es esmu fotogrāfējusi visas šīs kategorijas un vienmēr pievēršu uzmanību pasākuma specifikai, bilžu izmantošanas vajadzībām un mērķiem, kas ļoti ietekmē fotogrāfēšanas stratēģiju. 

Mans princips ir izpildīt Jūsu pasūtījumu pēc Jūsu vajadzībām, nodrošināt Jums kvalitatīvu un lietderīgu rezultātu un iekļauties pasākuma formātā, lai maksimāli veiksmīgi izpildītu savu uzdevumu!

Sākot no:

€100/h

Uzzināt vairāk
bottom of page