Fotosesijas laiks: 1.5-12h

Šajā pakalpojuma kategorijā ietilpst viena vai vairākas tikšanās ar klientu, fotogrāfēšana, foto pēcasptrāde dažādos līmeņos (krāsu/tonālās manipulācijas / retušēšana / foto montāža).

Šī ir viena no manām mīļākajām foto kategorijām. Šeit es varu izpausties un ar iedvesmu strādāt kā māksliniece un Tu, mana kliente, vari izbaudīt sev īpašu un aizraujošu piedzīvojumu! Sākot ar iztēlošanos, plānošanu un sapņošanu, līdz radošajai fotosesijas dienai, kurā es un visi iesaistītie Tevi apčubināsim, saposīsim un parūpēsimies par Tava skaistuma mirdzumu un galvenais emocionālo pacilātību. Un, protams, beigās - gala rezultāts - iespēja šo pieredzi atsaukt atmiņā uz visu mūžu!

Sākot no:

€150

RADOŠĀS FOTOSESIJAS

Fotogrāfēšanas laiks: pēc vienošanās

Šajā pakalpojuma kategorijā ietilpst viena vai vairākas tikšanās ar klientu, fotogrāfēšana, foto pēcasptrāde (krāsu/tonālās manipulācijas, retušēšana, foto montāža).

Papildu pakalpojumi ietver foto integrēšanu maketā, raklāmas attēlā, plakātā utml.

Pakalpojuma ietvaros ietilpst tikšanās ar radošo komandu, darbs ar marketinga, organizatoru komandu, konceptuālās idejas izrunāšana un realizācijas plāns, fotogrāfēšanas process, pēcapstrāde,  rezultāta saskaņošana ar klientu un gala rezultāta nodošana digitālā formātā! 

Sākot no:

€150

REKLĀMAS FOTO

Fotogrāfēšanas laiks: pēc vienošanās

Šajā pakalpojuma kategorijā ietilpst gan ģimenes, pāru, draugu fotosesijas, gan nelielas privātās ballītes un neformāli pasākumi.
 

Pakalpojuma ietvaros garantēju priecīgu noskaņojumu, produktīvu sadarbību un drošības sajūtu, ka, lai kas notiktu, lai kādi apstākļi iegadītos ceļā, Jūs saņemsiet no sirds radītas, ar aizrautību noķertas un samīļotas bildes, kas atainos Jūsu īpašās attiecības un skaistumu gan kopā, gan individuāli! 

Sākot no:

€65/h

PRIVĀTĀS FOTOSESIJAS

Fotogrāfēšanas laiks: 4-12h

Mana prioritāte ir iemūžināt Jūsu īpašo un skaisto dienu,  kā arī vienkārši palīdzēt tai ritēt tik raiti, pozitīvi, atraktīvi, romantiski un viegli, cik iespējams. Es vienmēr centīšos būt īstajā vietā, īstajā laikā, un nebūt "pa kājām" neīstajā ;).

Šajā pakalpojuma kategorijā ietilpst:

  • Pirmskāzu tikšanās ar Jums un Jūsu vedējiem - kopā un/vai atsevišķi

  • Jūsu kāzu dienas iemūžināšana

  • Bilžu pēcapstrāde

  • Skaistas interneta bilžu galerijas izveide, kuru varat izmantot paši un nosūtīt draugiem un radiem

  • Bilžu saņemšana digitālā formātā vairākos izmēros

Vairāk lasi šeit...

 

Sākot no:

€350

KĀZU FOTO

Fotogrāfēšanas laiks: pēc vienošanās

Šajā pakalpojuma kategorijā ietilpst dažāda veida komercieālie, korporatīvie un formālie pasākumi.
 

Pakalpojuma ietvaros nodrošinu diskrētu un operatīvu darbību, draudzīgu un tolerantu mijiedarbību ar pasākuma apmeklētājiem, dalībniekiem. 
Pirms pasākuma saskaņojam prioritātes, pasākuma programmu un nepieciešamo rezultāta specifiku, lai es varētu garantēt Jums labāko rezultātu.

Sākot no:

€100/h

PASĀKUMU FOTO

© 2012 - 2019 by Daina Geidmane.