TESTIMONIALS / ATSAUKSMES

SERGEJS JĒGERS

Savas profesionālās darbības laikā esmu bijis cieši saistīts ar vizuālo tēlu, līdz ar to ar bildi - foto, kas paliek uz ilgu laiku!

Daina ir manu foto mākslinieku top trijniekā! Fascinē ātra domāšana un rīcība! Jau vairākus gadus siastībā ar "Sergeja Jēgera Labarības fondu" Daina brīvprātīgi veido individuālās foto sesijas bērniem, kuri piedalās nometnē "Sniedz roku, iesim - draugs!". Tas ir neaizmirstams darba process un neizsakāms prieks bērniem! Ar savu pozitīvo attieksmi pret cilvēkiem un lieliskajām darbspējām Daina vairo skaistumu un prieku!

MADARA BOTMANE

Radošās komandas ideju un vīziju, Daina vienmēr ir uztvērusi jau pusvārdā un realizējusi to augstvērtīgā vizuālā materiālā. 

Tas, kas man visvairāk patīk Dainas darbā, ka viņa neatstās nevienu lieku, nekvalitatīvu pikseli tajā mozaīkā, kuru veido, gan vizuāli, gan idejiski.

Strādājot komandā ir ļoti svarīgi, ka visi tās dalībnieki iedziļinās idejā un noteiktajā rāmī nāk ar savu skatījumu un personību. To es vienmēr esmu pamanījusi un ļoti novērtējusi Dainas darbā. Paldies par to! Tā ir liela vērtība.

ELĪNA PUNCULE

Dainai piemīt ārkārtīgi liels radošais potenciāls - dizaina, fotogrāfijas un pat tēlu un imidžu (make-up / frizūras ) jomā. Pietiek ar pāris vārdiem raksturot vēlamo rezultātu un Daina visu izdara perfekti -  un rezultāts vienmēr pārsteidz ļoti pozitīvā veidā, pārspēj ekspektācijas.
Augstā profesionalitāte iet roku rokā ar pozitīvu un iejūtīgu attieksmi, lai fotosesijas laikā palīdzētu cilvēkiem atvērties. Tas pats attiecas arī uz sadarbību, ja projektā iesaistītas vairākas puses, kas rada sarežģītību - Daina meklē kompromisus un ir atvērta sadarbībai, lai gala rezultāts būtu visas puses apmierinošs un pāri visam būtu augstākā iespējamā kvalitāte.

VILNIS un MADARA

Mums bija tas prieks jau otro reizi sadarboties ar Dainu. Ar Dainu kopā ir super viegli un jautri. Daina ir profinš un zina kā panākt labus kadrus pat pie visgrūtākajiem priekšnosacījumiem. Rezultāts vienmēr ir bijis lielisks un, galvenais, pats process viegls, nepiespiests un visiem patīkams. Noteikti gribēsim sdaraboties ar Dainu arī nākotnē. 

NORA ANNA

Daina ir ļoti atvērts cilvēks. Tā kā fotosesijas mēdz būt ļoti neērts vai pat intīms pasākums, tad ir ļoti svarīgi, lai fotogrāfs rada draudzīgu un mierpilnu atmosfēru, lai modele/is var justies ērti pozējot un Daina to panāk bez piepūles.
Es teiktu, ka Daina ir ne tikai fotogrāfe, bet arī māksliniece. Viņai nekad netrūkst fotosesiju ideju un viņa spēj paveikt neticamus rezultātus ierobežotā laikā. Mums ir bijušas fotosesijas purvā, dārzā, ar tumsā spīdošām krāsām, dzīvokļa telpās, rotaļu laukumā utt. 
Dainai ir talants izveidot tēlu un to viņa pārsvarā  panāk ar DIY metodēm. Daina veido visus aspektus, kas saistīti ar tēla noformēšanu - viņa ir kā trīs cilvēki vienā un, manuprāt, tik labu piedāvājumu nevar atrast nekur citur!

Ja Tu meklē fotogrāfu savām kāzām, īpašam pasākumam vai fotosesijai, es noteikti ietiektu Dainu! Viņa ir viens no tiem retajiem fotogrāfiem, kas spēj iemūžināt emociju bildē! 

© 2012 - 2019 by Daina Geidmane.