top of page

TESTIMONIALS / ATSAUKSMES

Image-empty-state_edited.png

MARKO RASS

"Teātra specifika dizaina jomā ir nepieciešamība sastrādāties ar dažādām radošajām komandām - Dainai tas izdodas gan foto sesiju procesā, gan pēc tam"

Dailes teātris ar Dainu ir sastrādājies jau vairāku sezonu garumā. Lai gan personīgi mana sadarbība pagaidām ir bijusi vienas sezonas laikā, ir izveidojies labs priekšstats, kam pamatā ir pārliecība par profesionalitāti un spēju pedantiski, ar atbildības sajūtu pieiet darba uzdevumam. 
 

Teātra specifika dizaina jomā ir tas, ka nākas sastrādāties ar daudz un dažādām radošu personību komandām. Ar katru no tām ir jārod pareizā komunikācija, jāizprot tās vīzija un mērķi, lai par to pēc iespējas precīzāk spētu runāt mākslas valodā. Dainai tas izdodas gan foto sesiju procesā, gan pēc tam, veidojot izrāžu vizuālo identitāti datorgrafikā, kā rezultātā darba augļi runā paši par sevi. 

Image-empty-state_edited.png

MADARA BOTMANE

Daina neatstās nevienu lieku, nekvalitatīvu pikseli tajā mozaīkā, kuru veido, gan vizuāli, gan idejiski.

Radošās komandas ideju un vīziju, Daina vienmēr ir uztvērusi jau pusvārdā un realizējusi to augstvērtīgā vizuālā materiālā. 

Tas, kas man visvairāk patīk Dainas darbā, ka viņa neatstās nevienu lieku, nekvalitatīvu pikseli tajā mozaīkā, kuru veido, gan vizuāli, gan idejiski.

Strādājot komandā ir ļoti svarīgi, ka visi tās dalībnieki iedziļinās idejā un noteiktajā rāmī nāk ar savu skatījumu un personību. To es vienmēr esmu pamanījusi un ļoti novērtējusi Dainas darbā. Paldies par to! Tā ir liela vērtība.

Image-empty-state_edited.png

KATRĪNA PAULA FELSBERGA

"Tas, ko Tu piedzīvosi kopā ar Dainu, nav vienkārši fotosesija... tā ir pieredze!"

Tas, ko Tu piedzīvosi kopā ar Dainu, nav vienkārši fotosesija. Tā, vārda vistiešākajā un pozitīvākajā nozīmē, ir pieredze. Pieredze, kurā Tu beidzot pa īstam spēj “paskatīties uz sevi no malas” un ieraudzīt sevi pa īstam skaistu, majestātisku un sievišķīgu.
Dainas unikalitāte ir viņas spēja uzreiz “noķert” klienta sajūtas un vēlmes – jau pirmajā tikšanās reizē es jutu, ka abas esam uz viena viļņa. Process turpinājās ar lokāciju apspriešanu, atbilstošu audumu un rotu meklēšanu vairāku mēnešu garumā un visbeidzot ar pašu fotosesijas dienu, kura ilga 13 (!) stundas.

Šajā dienā man patiešām bija iespēja sajusties kā īstai princesei, jo viss ir tikai par un ap Tavu labsajūtu. Daina ļoti labi saprot, kā komunicēt ar katru modeli un kā ļaut katram kameras priekšā justies visērtāk. Nekad nebiju iedomājusies, ka vienas dienas laikā ir iespējams atspoguļot tik dažādas manas būtības sķautnes un rezultāts ir daudzkārt pārspējis manas sākotnējās iedomas, jo fotogrāfijas ir patiešām fantastiski skaistas un unikālas, radītas, domājot tieši par Tavu personību.

Image-empty-state_edited.png

ARIETA SKUDRĒNA

"Pats labākais ir tas, cik ātri Daina spēj uztvert cilvēka noskaņojumu, nolasot to no žestiem, mīmikas, no nepateiktā...  "

Ņemot vērā, ka man patiesi nepatīk fotografēties, bet patiesi patīk skaistas, tonāli smalki apstrādātas bildes, sadarbība ar Dainu man ir īsta medusmaize. Pats labākais ir tas, cik ātri viņa spēj uztvert cilvēka noskaņojumu un kopējo izjūtu, nolasot to no žestiem, mīmikas, no nepateiktā. Ja jūtos neērti kameras priekšā, viņa kā īsta meistare vienmēr pamanīsies noķert labu kadru arī bez pozēšanas, pat, ja tas nozīmē pielāgošanos nestandarta apstākļiem, un atrašanos ļoti neērtās, reizēm neiespējamās pozās. Līdz ar viņas radošo, salīdzinoši nepiespiesto un brīvo skatījumu uz pasauli, arī fotosesiju gaisotne ir brīva, neierāmēta, un pārsvarā tās tiek aizvadītas smejoties, jokojot, un vienkārši draudzīgi sarunājoties, kamēr "aizkadrā" patiesībā norisināts nopietns, profesionāls darbs. Protams, par gatavo foto kvalitāti un stilistiku runājot, vārdi ir lieki, visu izsaka burvīgie toņi, gaismēnas, kompozīcija un meistarīgi notvertie mirkļi. Prieks sadarboties, un prieks gadu no gada krāt mūsu kopīgās fotosesijas! Paldies! :)

Image-empty-state_edited.png

SERGEJS JĒGERS

"Daina ir manu foto mākslinieku top trijniekā! Fascinē ātra domāšana un rīcība!"

Savas profesionālās darbības laikā esmu bijis cieši saistīts ar vizuālo tēlu, līdz ar to ar bildi - foto, kas paliek uz ilgu laiku!

Daina ir manu foto mākslinieku top trijniekā! Fascinē ātra domāšana un rīcība! Jau vairākus gadus siastībā ar "Sergeja Jēgera Labarības fondu" Daina brīvprātīgi veido individuālās foto sesijas bērniem, kuri piedalās nometnē "Sniedz roku, iesim - draugs!". Tas ir neaizmirstams darba process un neizsakāms prieks bērniem! Ar savu pozitīvo attieksmi pret cilvēkiem un lieliskajām darbspējām Daina vairo skaistumu un prieku!

Image-empty-state_edited.png

NORA ANNA

"Dainai ir talants izveidot tēlu ... viņa veido visus aspektus, kas saistīti ar tēla noformēšanu - viņa ir kā trīs cilvēki vienā"

Daina ir ļoti atvērts cilvēks. Tā kā fotosesijas mēdz būt ļoti neērts vai pat intīms pasākums, tad ir ļoti svarīgi, lai fotogrāfs rada draudzīgu un mierpilnu atmosfēru, lai modele/is var justies ērti pozējot un Daina to panāk bez piepūles.
Es teiktu, ka Daina ir ne tikai fotogrāfe, bet arī māksliniece. Viņai nekad netrūkst fotosesiju ideju un viņa spēj paveikt neticamus rezultātus ierobežotā laikā. Mums ir bijušas fotosesijas purvā, dārzā, ar tumsā spīdošām krāsām, dzīvokļa telpās, rotaļu laukumā utt. 
Dainai ir talants izveidot tēlu un to viņa pārsvarā  panāk ar DIY metodēm. Daina veido visus aspektus, kas saistīti ar tēla noformēšanu - viņa ir kā trīs cilvēki vienā un, manuprāt, tik labu piedāvājumu nevar atrast nekur citur!

Ja Tu meklē fotogrāfu savām kāzām, īpašam pasākumam vai fotosesijai, es noteikti ietiektu Dainu! Viņa ir viens no tiem retajiem fotogrāfiem, kas spēj iemūžināt emociju bildē! 

Image-empty-state_edited.png

ELĪNA PUNCULE

"Augstā profesionalitāte iet roku rokā ar pozitīvu un iejūtīgu attieksmi, lai fotosesijas laikā palīdzētu cilvēkiem atvērties"

Dainai piemīt ārkārtīgi liels radošais potenciāls - dizaina, fotogrāfijas un pat tēlu un imidžu (make-up / frizūras ) jomā. Pietiek ar pāris vārdiem raksturot vēlamo rezultātu un Daina visu izdara perfekti -  un rezultāts vienmēr pārsteidz ļoti pozitīvā veidā, pārspēj ekspektācijas.
Augstā profesionalitāte iet roku rokā ar pozitīvu un iejūtīgu attieksmi, lai fotosesijas laikā palīdzētu cilvēkiem atvērties. Tas pats attiecas arī uz sadarbību, ja projektā iesaistītas vairākas puses, kas rada sarežģītību - Daina meklē kompromisus un ir atvērta sadarbībai, lai gala rezultāts būtu visas puses apmierinošs un pāri visam būtu augstākā iespējamā kvalitāte.

Image-empty-state_edited.png

VILNIS un MADARA

"Daina ir profinš un zina kā panākt labus kadrus pat pie visgrūtākajiem priekšnosacījumiem..."

Mums bija tas prieks jau otro reizi sadarboties ar Dainu. Ar Dainu kopā ir super viegli un jautri. Daina ir profinš un zina kā panākt labus kadrus pat pie visgrūtākajiem priekšnosacījumiem. Rezultāts vienmēr ir bijis lielisks un, galvenais, pats process viegls, nepiespiests un visiem patīkams. Noteikti gribēsim sadaraboties ar Dainu arī nākotnē. 

bottom of page