top of page
DSC_8876.jpg
DSC_3374.jpg
DSC_4740-Edit.jpg
DSC_9120.jpg

SVINAM SIEVIŠĶĪBU!

8mar_%.png
8mar_30.png

Mēs, sievietes esam fantastiskas, radošas, jūtīgas, skaistumu dodošas un mīlošas būtnes. Es cienu apbrīnoju un novērtēju katru no mums.

Šogad mana vēlme ir sastapties, sastrādāties un gaismā celt mūsu sievišķības dažādākās šķautnes, nokrāsas, raksturus un temperimentus... Tādēļ līdz nedēļas beigām izsludinu unikālu iespēju pieteikties individuālajai, radošajai fotosesijai ar lieliskām atlaidēm! Kopā izsapņosim un realizēsim visdažādākās idejas un stāstīsim savus stāstus...

Uz tikšanos! ;)

PS. Ierosmei vari apmeklēt manu radošo sesiju galeriju šeit!

Paldies par pieteikumu! Es ar Jums sazināšos tuvāko 2 dienu laikā!

INFORMĀCIJA un NOTEIKUMI:

 

1. Lai iegūtu izsludināto 30% atlaidi fotosesijām pieteikums jāatsūta līdz 10.03.2019. plkst. 23.59 (pati sesija protams tiks plānota pēc pieteikuma datuma)

2. Pieteikumā jānorāda prasītā informācija un sadaļā "Vairāk..." īsi jāapraksta foto sesijas raksturs, kā arī datums vai aptuvenais datums, lai uzreiz varu pateikt, vai šis datums vēl ir pieejams!

3. Sesijas pieteikums tiks izskatīts un es Jums atbildēšu 2 darba dienu laikā. Sesijas atteikums varētu gadīties tikai tad, ja man šajā datumā būs ieplānota kāzu vai kāda cita pasākuma fotogrāfēšana, citādāk visi pieteikumi tiks pieņemti, ja abpusēji vienosimies par sesijas izpildi!
4. Visi pieteikumi un sesijas notiks saskaņā ar bydaina.net atrodamajiem Datu Apstrādes Politikas noteikumiem.

bottom of page