top of page

LAIPNI LŪGTA MŪSU KOPĪGAJĀ

FOTO PIEDZĪVOJUMĀ!

Sveika, dārgā kliente!


Ja esi nokļuvusi šajā lapā, tad ar prieku Tevi sveicu jauna piedzīvojuma sākumā!

Es apzināti saucu mūsu sadarbību par foto piedzīvojumu, jo tieši tā tas parasti izvēršas. Šī nav tikai fotosesija ar dažām glītām bildītēm tās noslēgumā. Šis ir sevis jaunatklāšanas piedzīvojums, šī ir uzdrīkstēšanās uz sevi paskatīties citādāk, uzdrīkstēšanās sevi ieraudzīt un sajust kā karalieni, lai kādu tēlu Tu būtu izvēlējusies... Šajā procesā Tev būs iespēja vairāk iztēloties, fantazēt, vizualizēt, būs iespēja tikt no galvas līdz kājām apčubinātai, sapostai un aprūpētai. Tev būs iespēja sajust azartu, aizrautību un drosmi - vai tas būtu iekšējā noskaņojumā vai varonīgi kāpjot purvā un ne aci nemirkšķinot par to, ka auksts vai karsts vai...vienalga kas!

Mans mērķis un  lielākais prieks ir raisīt Tevī pacilātību, redzēt Tevi augstāk paceltu galvu, palīdzēt no jauna sevī atklāt sievišķību tajā izpausmē, kura Tev kādu laiku jau pietrūkusi.

Lai mums kopā tas izdodas un lai ir lielisks šis piedzīvojums!

01

AR KO SĀKAM?

Pirmais solis ir apzināt, izpētīt un piefiksēt Tavas vēlmes, idejas, fantāzijas un vīziju pašai par sevi! 

Šeit var noderēt gan konceptuālu tēlu idejas, gan noskaņas, gan stilistikas ievirzes, kas uzrunā un intriģē. Tāpat labi izprast, kas noteikti neuzrunā, lai varam ar to arī rēķināties. Šeit noder arī attēlu izlase, kas pašu uzrunā - vari izcelt gan tēlu, gan gaismas, stilu, krāsas, makeup un matu sakārtojuma specifiku, tāpat vidi u.c. elementus. Kopējā kolāža radīs Tavu unikālo fotosesijas recepti.
Kādas idejas un iespaidu par jau realizētām sesijām vari gūt
Fotosesiju galerijā 

 

P.S. Domājot par fotosesiju silti iesaku sevi neierobežot, bet sapņot plaši un skaisti, lai mums abām ir interesanti un varam realizēt ko tiešām īpašu. Es no izaicinājumiem un radošiem projektiem nebaidos - ja kaut kas jāveido, jāgatavo pašām, jo interesantāk un oriģinālāk! ;)

DSC_8876.jpg
DSC_9120.jpg

02

KO AR TO TĀLĀK IESĀKT?

Nākamā fāze ir mūsu iepazīšanās klātienē, tikšanās uz tēju vai kafiju kādā jaukā vietā, kur varam izrunāt visas idejas, vari man uzdot visus jautājumus un kopā varam ieskicēt fotosesijas tēmu un ieplānot nepieciešamo gatavošanās plānu, potenciālos laikus un lokācijas, ja nepieciešams, vēl kādu tikšanos...

03

AR GATAVOŠANOS?

Visās savās radošajās fotosesijās stilu un tēlu esmu  veidojusi pati.
Šis process vienmēr notiek sadarbībā ar klienta vēlmēm un komforta zonu. Manuprāt šeit nav nepieciešama universāla pieeja, es dodu priekšroku individuālai sadarbībai.
Tādēļ vari būt droša, ka fotosesijas dienā es pati parūpēšos par Tavu makeup, matu sakārtojumu un jebkādu citu stilistisko gatavošanos, lai Tev nebūtu nekādu raižu un Tu varētu ļauties procesam un baudīt pucēšanās priekus!

Bet, ja nu gadījumā vēlies piesaistīt kādu speciālistu vai gatavoties pati, man pret to nav nekādu pretenziju!

DSC_3374.jpg
DSC_4740-Edit.jpg

05

04

KĀ NORIS FOTOSESIJA?

Fotosesijas dienas norises sākam ar sapošanos un iejušanos tēlā kādā Tev ērtā un piemērotā vietā (parasti mājās).
Pēc tam dodamies uz sesijai izvēlēto vietu un sākam meklēt īsto gaismu, vietu, pozu utt... Tas ir radošs un aizraujošs process, kurā ir plāns, bet viennozīmīgi arī liela daļa improvizācijas, kurā rodas daudzi no foršākajiem foto mirkļiem!

Mans mērķis un vēlme ir sagādāt Tev neaizmirstamu piedzīvojumu un, protams, kopā radīt brīnišķīgas bildes, kas ir unikālas un īpašas tieši mūsu kopīgajai sadarbībai. 

Tādēļ par gatavošanās un sesijas laiku mēs neuztraucamies, bet veltam visus spēkus un enerģiju, lai realizētu ideju - es ieguldam tajā tik daudz laika, cik nepieciešams, lai iegūdu vēlamo rezultātu, savukārt Tu, cik pašai ir iekšā darboties!

KĀ AR BILDĒM!?

Aptuveni 10 gadu garā radošo portretu fotosesiju pieredze liecina, ka vērtība ir un paliek apslēpta un vēlāk, cerams, atklāta kvalitātē ne kvantitātē.
Man ir izkristalizējies fotosesijas modelis, kurā es sev kā fotogrāfei un māksliniecei un Tev, savai lieliskajai klientei, dodu maksimālo iespēju realizēt savas fantastiskākās idejas fotosesijas dienā, neskaitot stundas un minūtes.
Pēc tam es veicu pirmo bilžu atlasi, izfiltrēju tīrradni un dodu Tev iespēju izvēlēties bildes, kuras Tevi pašu visvairāk uzrunā. Mana pieredze rāda, ka šis ir ļoti optimāls bilžu skaits, kuru Tev būs reāla vēlme izmantot, dalīties ar draugiem utml.
BET, ja nu gadījumā jūti, ka Tevi uzrunā vairāk kadri, tad par atsevišķu samaksu sagatvošu arī tos!
Tevis izvēlēto izlasi apstrādāju pēc augstākajiem kvalitātes un mākslinieciskajiem standartiem un nododu Tev digitālā formātā 2 nedēļu līdz 1.5 mēneša laikā.
liecina, ka vērtība ir un paliek apslēpta un vēlāk, cerams, atklāta kvalitātē ne kvantitātē.

06

KAS VĒL...?

Ja Tev rodas tāda vēlme, tad es varu palīdzēt arī ar fotogrāmatas izveides un pasūtīšanas jautājumiem. Darbojos arī kā grafiskā dizainere, tādēļ man šī lieta ir labi saprotama. Web maketēšanas ierīču ierobežotajās opcijās var maldītīes ilgi un pazaudēt daudz laika, tādēļ manas profesionālās iemaņas nepieciešamības gadījumā var nākt Tev par labu ;)

Un, protams, uzsākot sadrabību, vienmēr rosinu iepazīties ar manu Privātuma politiku.

Droši jautā un precizē visu, kas vēl neskaidrs!

Uz tikšanos!

DSC_2076-Edit.jpg
DSC_0741.jpg
bottom of page